Інструкція ХЕППI ФЕМ | Комплекс вітамінів для жінок

ІНСТРУКЦІЯ

МОЛОДІСТЬ, ЗДОРОВ’Я, КРАСА

«ХЕППІ ФЕМ®»

Добавка дієтична

Спеціальна формула преміум-якості. Повноцінний комплекс незамінних вітамінів та мінералів,
створений для задоволення унікальних потреб жіночого організму.

Склад:
ранкова таблетка жовтого кольору, масою 1400 mg (мг):
• аргінін — 500 mg (мг),
• вітамін С (L-аскорбінова кислота) — 40 mg (мг),
• ніацин (нікотинамід) — 35 mg (мг),
• коензим Q10 — 30 mg (мг),
• вітамін Е (DL-альфа-токоферолу ацетат) – 20 mg (мг),
• пантотенова кислота (кальцію D пантотенат) — 12 mg (мг),
• залізо (заліза фумарат) – 7 mg (мг),
• цинк (цинку глюконат) — 5 mg (мг),
• вітамін В6 (піридоксину гідрохлорид) — 4 mg (мг),
• тіамін (тіаміну гідрохлорид) – 3 mg (мг),
• вітамін В2 (рибофлавін) – 3 mg (мг),
• вітамін А (ретинолу ацетат) – 690 μg (мкг),
• кислота фолієва (глюкозамінова сіль (6S)-5-метилтетрагідрофолієвої кислоти) – 400 μg (мкг),
• біотин (D-біотин) – 200 μg (мкг),
• йод (калію йодид) – 150 μg (мкг),
• селен (L-селенометіонин) – 55 μg (мкг),
• вітамін D3 (холекальциферол) — 30 μg (мкг);

допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, гідроксипропілцелюлоза, моно-та дигліцериди жирних кислот, кремнію діоксид, магнієві солі жирних кислот, кроскарамелоза, шелак, гідроксипропілметилцелюлоза, тальк, поліетиленгліколь, гліцерин, титану діоксид, гідрооксиди заліза.

вечірня таблетка блакитного кольору, масою 1200 mg (мг):
• інозитол – 300 mg (мг),
• Lглутатіон — 250 mg (мг),
• магній (магнію оксид) – 100 mg (мг),
• мелатонін — 1 mg (мг);

допоміжні речовини: дикальцію фосфат, целюлоза мікрокристалічна, моно-та дигліцериди жирних кислот, гідроксипропілцелюлоза, кремнію діоксид, магнієві солі жирних кислот, кроскарамеллоза, гідроксипропілметилцелюлоза, тальк, поліетиленгліколь, титану діоксид, гідрооксиди заліза, індигокармін.

Поєднання складових інгредієнтів у відповідному дозуванні забезпечує їх максимальну сприятливу дію на жіночий організм.

L-аргінін: одна з важливих амінокислот, що приймає участь у синтезі білку в організмі, впливає на процеси метаболізму, дозволяє контролювати вагу у жінок; регулює роботу жіночих статевих органів, гормону росту (СТГ) і серотоніну; здатний піднімати настрій, боротися з депресіями, покращує якість інтимного життя, підсилює оргазм, продовжує і загострює відчуття.

Вітамін С: має виражені антиоксидантні властивості, бере участь в регенерації тканин, синтезі стероїдних гормонів, колагену, покращує функції жовчовиділення, відновлює функції печінки, підшлункової та щитовидної залози, регулює імунологічні реакціі, має протизапальну і протиалергічну дію. Ефективний також як профілактичний засіб проти ранніх зморшок, сприяє
нормальному росту нігтів і волосся.

Ніацин: бере участь у метаболізмі жирів, білків, амінокислот, пуринів (азотистих речовин), регулює окислювально-відновні процеси в організмі; ефективно знижує рівень холестерину, нормалізує концентрацію ліпопротеїнів крові; покращує мікроциркуляцію крові, має слабку антикоагулянтну та м’яку седативну дію. Життєво важливий для підтримки здорової шкіри, зменшує біль і покращує рухливість суглобів при остеоартриті.

Коензим Q10: заряджає клітини енергією і стимулює їх регенерацію; регулює процеси обміну;має протизапальну і заспокійливу дію; збільшує швидкість вироблення колагену; гальмує вікове руйнування еластинових волокон підермісу, допомагає підтримувати оптимальний рівень зволоженості шкіри, чим зберігає її пружність і зменшує глибину зморшок.

Вітамін Е: забезпечує збереження нормальної структури і функціонування мембран клітин (нервових, м’язових, імунних, статевих, клітин органів, що виробляють гормони Захищає від окислення омега-3 жирні кислоти, чим посилює їх протизапальну дію. Залізо: важливий мікроелемент, який крім основної функції — перенесення та зберігання кисню, бере участь у кровотворенні, диханні, окисно-відновних реакціях та імунобіологічних процесах. Входить до багатьох білків організму, що виконують різноманітні функції.

Цинк: має антиоксидантну властивість, оптимізує кислотно-лужний рівень крові та інших рідин, підтримує здоров’я імунної системи, приймає участь в синтезі серотоніну, покращує настрій, процеси пам’яті та мислення, необхідний для нормальної працездатності організму для підтримки гарної фізичної форми та витривалості, важливий для здоров’я шкіри, нігтів та волосся а також збереження зору.

Вітамін B5 (пантотенова кислота): належить до групи вітамінів B і міститься майже в кожній живій клітині в складі коензиму A . Відповідає за синтез гормонів, незамінних жирних кислот, гемоглобіну, холестерину, ацетилхоліну і гістаміну, а також, активує окисно-відновні реакції у
клітинах тканин організму.

Вітамін В6: необхідний для синтезу білків, сприяє розщепленню жирів, прискорює обмінні процеси і сприяє виведенню токсинів. Своєчасний прийом цього вітаміну зв’язує вільні радикали і запобігає передчасному старінню; сприятливо впливає на стан шкіри, волосся і всього організму в цілому, знижує ризик виникнення злоякісних новоутворень.

Тіамін: бере участь у вуглеводному, енергетичному, жировому, білковому і водно-сольовому обміні, надає регулюючу дію на діяльність нервової системи. покращує розумові здібності і настрій, оптимізує роботу мозку, покращує циркуляцію крові, має антиоксидантні властивості.

Вітамін В2: бере участь в активації заліза, фолієвої кислоти та вітамінів B1, B3 і B6. Важливий для здоров’я слизових оболонок в травній системі, нервів, м’язів та шкіри. Підтримує здоров’я очей, запобігає розвитку катаракти.

Вітамін А: важливий для нормального зору, імунної системи та репродукції, має антиоксидантну активність.

Фолієва кислота (квадрафолик): приймає участь в синтезі ДНК. Відіграє важливу роль в профілактиці анемії, серцево-судинних захворювань, когнітивних та нейропсихологічних захворювань, в оптимальній дозі перешкоджає розвитку пухлинних процесів.

Біотин: Регулює експресію генів, відповідальних за метаболізм інсуліну і глюкози; необхідний для нормального обміну білків, жирів і вуглеводів, сприятливий для функціонування нервової, імунної та травної систем, кісткового мозку, шкіри і волосся.

Йод: необхідний елемент синтезу гормонів щитовидної залози. Підтримує енергетичний, водноелектролітний обмін та температуру тіла; впливає на процеси росту і розвитку організму, особливо на нервову систему; підвищує рівень споживання кисню тканинами; стимулює розумову діяльність, сприяє здоров’ю шкіри, зубів, волосся і нігтів.

Селен: потужний антиоксидант, захищає внутрішньоклітинні структури від шкідливої дії вільних кисневих радикалів. За участі селену утворюється 80% енергії (АТФ) у людини. Виводить з організму іони важких металів; має цитопротекторну та антимутагенну властивість; знижує рівень цукру в крові; зменшує ризик розвитку серцево-судинних захворювань; підвищує імунітет; має гепатопротекторну дію; перешкоджає розвитку пухлинних процесів, підтримує репродуктивну функцію, нормалізує вироблення статевих гормонів; сприятливо впливає на стан шкіри, нігтів і волосся, бере участь в регуляції еластичності тканин; Уповільнює процес старіння і вікові зміни.

Вітамін D3: сприяє підтримці здорового стану кісток і зубів та нормальному засвоєнню і використанню кальцію та фосфатів. Приймає участь в процесі росту й розвитку клітин, має протипухлинну дію. Підтримує роботу серцево-судинної, ендокринної та нервової систем. Покращує репродуктивне здоров’я, статеву функцію. Уповільнює процес старіння і вікові зміни.

Інозитол (NF/USP): потужний антиоксидант, нормалізує обмін речовин, сприяє нормалізації холестерину, попереджує розвиток інсулінорезистентності, цукрового діабету ІІ типу, ожиріння. Підтримує здоров’я репродуктивної системи, зменшує ризик розвитку полікістозу яєчників, покращує якість яйцеклітин та розвиток ембріонів. Підвищує розумові здібності, поліпшує пам’ять, відновлює структури нейронів, попереджує розвиток стрес-індукованих порушень обміну речовин; сприяє збереженню здоров’я шкіри, волосся та нігтів, підвищує міцність судин.

Глутатіон: основний внутрішньоклітинний антиоксидант, що сприяє процесу детоксикації організму та захищає ДНК від пошкоджень. Забезпечує оптимальний імунітет, поліпшує роботу серцево-судинної та нервової системи, спричиняє протизапальну та гепатопрготекторну дію; попереджує розумове та фізичне виснаження. Ключова складова програми антистаріння. Магній — «метал життя»: приймає участь у роботі близько 300 ферментних систем. Підвищує стійкість організму до стресу; запобігає серцево-судинним та нервовим захворюванням, спричиняю сприятливу дію при предменструальному синдромі, особливо у поєднанні з цинком, селеном, інозитолом та фолієвою кислотою; нормалізує кров’яний тиск, сприяє нормальній роботі кишківника; запобігає утворенню каменів в нирках та жовчному міхурі.

Мелатонін: нормалізує циркадні ритми, нормалізує зміну сну та активності, оптимізує розумову діяльність мозку (поліпшує пам’ять, сприйняття, пізнавальну діяльність.) Зменшує прояви стресових реакцій, надає імуномодулюючу дію, має антиоксидантні властивості, що обумовлює
його протипухлинну дію. Нормалізує проникність судинної стінки, покращує мікроциркуляцію, при тривалому застосуванні знижує рівень холестерину у пацієнтів з гіперхолестеринемією.

Продукт не містить ГМО.

Рекомендовано до раціону харчування як додаткове джерело амінокислот, вітамінів і мікроелементів для забезбечення потреб жіттєдіяльності жіночого організму, оптимізації регуляціі фукнцій гіпоталамусу, гіпофізу та яєчників.

Вживати: дорослим 2 таблетки на день
— 1 жовта таблетка – вранці під час їжі
— 1 блакитна таблетка – ввечері за 30-40 хвилин до сну
Тривалість вживання 3-6 місяців.

Застереження: не рекомендується вживати при індивідуальній підвищеній чутливості до компонентів продукту, дітям до 12 років. Не перевищувати рекомендовану добову дозу. Дієтичну добавку не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Перед застосуванням проконсультуватися з лікарем. Не є лікарським засобом.

Харчова цінність, g (г) /100 g (г) продукту: білки –41.67; жири –0; вуглеводи –0;
Енергетична цінність (калорійність) ккал /100 g (г) продукту:166.68 kcal (ккал)/666.72 kJ (кДж).

Форма випуску: 60 таблеток в упаковці, 2 блістери по 15 штук жовтого кольору, 2 блістери по 15 штук блакитного кольору.

Умови зберігання: в недоступному для дітей місці, при температурі від 15 ºС до 25 ºС.

Строк придатності: 3 роки від дати виготовлення.

Виробник: Салікс С.р.л., віа дел Лавур 14 — 36030, Монте ді Мало, Італія.
Виготовлено на замовлення Новеко Інвест енд Трейд Корп., США.

Імпортер: ТОВ «Новеко Україна», тел. 044 2232313 E-mail info@noveco.com.ua

2
ХЕППІ ФЕМ®
ЗБАЛАНСОВАНИЙ КОМПЛЕКС ПРЕМІУМ ЯКОСТІ ДЛЯ ПІДТРИМКИ ЗДОРОВ’Я ЖІНКИ